4 pobjede KK Posušje u posljednjih 6 utakmica

U sklopu 20. kola košarkaškog prvenstva Bosne i Hercegovine, košarkaški klub Posušje dočekao je Bosnu Royal te su slavili rezultatom 70:64 (20:15, 18:16, 14:21, 18:12).

Posušje je bilo puno bolje u prvom poluvremenu te su konstantno imali prednost koja je rasla i do plus 12 no u trećoj četvrtini Bosna je iskoristila pad u igri Posušana i stigla do izjednačenja ali ipak Posušje u posljednjoj četvrtini vraća prednost i dolazi do zaslužene pobjede.

Najbolji u redovima Posušja bili su Bjelica sa 19 i Mandić sa 16 postignutih poena.

KK Posušje je nakon lošeg prvog djela sezone sada u dobrom rezultatskom nizu, bila im je ovo četvrta pobjeda u posljednjih šest kola te se sa omjerom od 6 pobjeda i 14 poraza nalaze na 9. mjestu ljestvice.