Novi detalji brutalnog napada u Splitu: Policajac izboden, mladić s psihičkim smetnjama u psihijatriji

Osumnjičeni je navodno 18-godišnjak s izraženim psihičkim problemima. Nakon uhićenja odveden je u psihijatrijsku ustanovu, gdje je i zadržan.

Kako je ranije objavila Slobodna Dalmacija, sinoć je u Splitu, u blizini zatvora na Bilicama, teško ozlijeđen policijski službenik koji je napadnut oštrim predmetom dok je bio izvan službe i u civilnoj odjeći.

Prema priopćenju PU splitsko-dalmatinske, napad se dogodio 3. studenoga 2025. oko 22.45 sati. Policajac je odmah prevezen u bolnicu, gdje je zadržan zbog teških tjelesnih ozljeda.

Jutros je policija objavila nove detalje: jedna osoba koja se dovodi u vezu s napadom nalazi se pod policijskim nadzorom, a istražne radnje i dalje traju. Na mjestu napada obavljen je očevid pod vodstvom zamjenice županijskog državnog odvjetnika.

Iz policije su poručili kako se nadaju brzom oporavku ozlijeđenog kolege te su izrazili podršku njemu i njegovoj obitelji u ovim teškim trenucima.

Kako neslužbeno doznaje Slobodna Dalmacija, osumnjičeni je navodno 18-godišnjak s izraženim psihičkim problemima. Nakon uhićenja odveden je u psihijatrijsku ustanovu, gdje je i zadržan. Teško ozlijeđeni policajac, prema istim saznanjima, dugogodišnji je kontakt-policajac 1. policijske postaje i ima 59 godina.

Posušje.info

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.