Osoje 8. kolovoza domaćin Treće Osojačke traktorijade u sklopu Posuškog lita 2026.

osoje 8 kolovoza doma in tre e osoja ke traktorija

Treća Osojačka traktorijada održat će se 8. kolovoza u Osoju u sklopu Posuškog lita 2026. Program počinje u 12 sati uz glazbu, tombolu i tri discipline.

Ljubitelje poljoprivredne mehanizacije i dobre zabave ovoga ljeta očekuje još jedno okupljanje u Osoju. U subotu, 8. kolovoza, ondje će se održati Treća Osojačka traktorijada, koja se odvija u sklopu manifestacije Posuško lito 2026.

Kako piše Radio Posušje, riječ je o manifestaciji koja svake godine privlači sve više natjecatelja i posjetitelja. Program započinje u 12 sati, a organizatori su za sudionike i goste osmislili cjelodnevni zabavni sadržaj.

Tijekom dana posjetitelje čeka glazba uživo, slobodan ulaz te bogata tombola s vrijednim nagradama. Uz to, pripremljena su i atraktivna natjecanja u kojima će sudionici pokazati svoju spretnost i vozačke vještine.

Natjecanja će se odvijati u tri discipline: vuča trupaca, vožnja prikolice u rikverc te guranje rolo bala. Ovakav postav disciplina jamči napetu i zanimljivu atmosferu za sve prisutne.

Osim natjecateljskog dijela, svi gosti moći će uživati u druženju, navijanju i dobroj atmosferi. Organizatori pozivaju sve zainteresirane da budu dio još jedne Osojačke traktorijade u okviru Posuškog lita 2026.

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.