[FOTO] Minimalan poraz Posušja na Pecari

U 11. kolu Premier lige Bosne i Hercegovine HŠK Posušje je doživjelo minimalan poraz na Pecari od Širkog Brijega. Konačan rezultat od 1:0 djelo je Kuprešaka iz 50. minute. Sjajan udarac je to bio s nekih 20 – tak metara.

Iako je u prvom poluvremenu statistika bila na strani domaćina, u drugom poluvremenu Posušani su imali jako dobre prilike i generalni utisak je da je Posušje moglo do bar jednog boda. Veliki broj Posušana na tribinama bili su odlična podrška ali jednostavno nije bilo sreće za klub s Mokrog doca.

Sljedi reprezentativna stanka za sve ekipe, a nakon toga Posušani idu na gostovanje u Mostar gdje ih dočekuje FK Velež.

Ekipa Širokog Brijega na pauzu odlazi s vodeće pozicije na ljestvici Premier lige BiH. Iako u financijskim poteškoćama s početka sezone, susjedi iz Širokog Brijega pokazuju da ne igraju novci nego momci.