Nogometaši Posušja remizirali su protiv Rudara iz Prijedora na svojem terenu u susretu igranom u petak navečer. Peto kolo WWin lige BiH tako je otvoreno susretom bez pogodaka.
Svoj komentar nakon utakmice za Arena Sport dao je šef struke Posušja Marko Maksimović koji nikako nije mogao biti zadovoljan rezultatom jer je njegova momčad bila bolji protivnik. Posušje je dominiralo tijekom cijeloga susreta, a mnoštvo pokušaja nije rezultiralo niti jednim pogotkom.
Što da kažem? Imali smo 25-26 šuteva prema golu, kontrolirali smo utakmicu. Bilo je četiri-pet stopostotnih situacija, nismo zabili gol. Rudar se došao braniti i obranio se. Kreiramo dosta prilika, ne dajemo pogotke, nemam što drugo da kažem. Nogomet se igra za golove, a mi ih ne dajemo. Imali smo na Koševu četiri-pet situacija iz kojih nismo dali gol, nismo ni danas. Da bi pobijedio moraš dati gol. Gledajte, to je i kvalitet, u nogometu je najteže dati gol, kazao je Maksimović nakon utakmice na Mokrom Docu.
Jada i trenera👀