Prometna nesreća u Mostaru: Automobil naletio na majku i bebu u kolicima

11 2023 03 02 21 12 39 Mostar

Beba od nepunih godinu povrijeđena je sinoć oko 20.30 sati na mostarskoj Aveniji kada je na pješačkom prijelazu automobil Fiat Punto, kojim je upravljao M. M. (23) udario u dječja kolica koja je, potvrđeno je  Avazu iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije, gurala djetetova majka.

Uslijed udara kolica su se prevrnula, a bebica je ispala iz njih na cestu.

Na lice mjesta odmah je upućena ekipa Hitne pomoći Mostar koja je majku i bebu odvezla na CUM Sveučilišne kliničke bolnice Mostar.

Očevici nesreće su kazali da je jedan automobil stao kako bi žena prešla cestu. U trenutku dok su prelazili cestu naišao je Fiat Punto, koji ih je udario.

– Sreća je da nije brzo vozio, a ovdje je, vidite, prilično mračno, navodno ih nije vidio. Ali, kako god, jezivo je – rekao je jedan muškarac.

Iz MUP-a Hercegovačko-neretvanske županije su potvrdili da je beba srećom zadobila samo lakše tjelesne povrede. 

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.