Tragedija u Brazilu: Autobus se prevrnuo, šest mrtvih

tragedija ilustracija
Šest poginulih

Najmanje šest osoba izgubilo je život, a 46 ih je ozlijeđeno u teškoj prometnoj nesreći koja se dogodila u ponedjeljak na saveznoj autocesti u jugoistočnom dijelu Brazila. Ozlijeđeni su prevezeni u obližnje bolnice, potvrdili su vatrogasci savezne države Sao Paulo, prenosi Reuters.

Nesreća u ranim jutarnjim satima

Prema informacijama objavljenima na društvenoj mreži X, nesreća se dogodila u ranim jutarnjim satima na autocesti BR-153, u blizini grada Marilia. Za sada nema službenih podataka o težini ozljeda putnika koji su zbrinuti u bolnicama, piše Index.

Autobus prevozio sezonske radnike

Lokalni mediji, pozivajući se na saveznu prometnu policiju, navode kako je autobus prevozio poljoprivredne radnike. Putovali su iz savezne države Maranhao prema jugu zemlje, u Santa Catarinu, gdje su trebali sudjelovati u sezonskoj berbi jabuka.

Prema pisanju brazilskog lista Folha de S.Paulo, do tragedije je došlo nakon što je na vozilu pukla stražnja lijeva guma. Vozač je potom izgubio kontrolu nad autobusom, koji je sletio s ceste i prevrnuo se.

Istraga o točnim okolnostima nesreće je u tijeku.

Posušje.info

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.