Motociklist teško ozlijeđen u Mostaru, policija u Čapljini zaplijenila kokain

policija auto

Tijekom protekla 24 sata na području Hercegovačko-neretvanske županije zabilježeno je pet prometnih nesreća, četiri prekršaja iz oblasti javnog reda i mira te dvije prijave iz oblasti kriminaliteta, priopćeno je iz MUP-a HNŽ.

Prometne nesreće evidentirane su na području Mostara i Konjica, a jedna osoba zadobila je teške tjelesne ozljede.

Teža prometna nesreća dogodila se jučer oko 14 sati u Ulici kardinala Stepinca u Mostaru, gdje su sudjelovali N.K. (1976.) s vozilom Citroen i M.Č. (1981.) na motociklu Yamaha. Motociklist je tom prilikom zadobio teške tjelesne ozljede, a policija je na mjestu događaja obavila očevid.

Istoga dana oko podneva policijski službenici Sektora kriminalističke policije MUP-a HNŽ u Čapljini su uhitili osobu inicijala R.Đ. (1990.). Kod njega su pronađene tri PVC vrećice s bijelom grudvastom tvari koja svojim izgledom asocira na kokain.

O svemu je upoznat nadležni tužitelj, a istraga se nastavlja.

Posusje.info

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.