Bariša Šušnjar ponovno izabran za predsjednika Udruge gospodarstvenika Posušje

729517926 1509089344595600 6337377575165072402 n

U restoranu Staza na Blidinju u četvrtak, 25. lipnja, održana je 24. Skupština Udruge gospodarstvenika Posušje, koja je bila izvještajnog i izbornog karaktera.

Na sjednici su usvojeni financijsko izvješće za 2025. godinu te izvješće o radu Udruge.

Za predsjednika Udruge i u novom dvogodišnjem mandatu ponovno je izabran Bariša Šušnjar iz tvrtke Binvesta, dok je za dopredsjednika izabran Branimir Oreč iz Krora.

Predsjednik Skupštine u sljedeće dvije godine bit će Tomislav Marić iz KTM Brine.

Izabrani su i članovi Upravnog odbora:

  • Dalibor Vican (Viza Trans)
  • Mario Begić (FeMis)
  • Jerko Gavran (Odvjetničko društvo Gavran)
  • Željko Pavković (Malucanović)
  • Josip Leko (Okel Invest)

Po funkciji u Upravni odbor ulaze i predsjednik te dopredsjednik Udruge.

U Nadzorni odbor izabrani su:

  • Damir Vican (Miviko)
  • Stipan Mrvelj (Mrvelji)
  • Zoran Lončar (Zolo)

Novoizabrano vodstvo vodit će Udrugu gospodarstvenika Posušje u iduće dvije godine, s ciljem nastavka zastupanja interesa lokalnog gospodarstva i jačanja suradnje među poduzetnicima.

Komentiraj!

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu od spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.