Bivši napadač Posušja, noćna je mora Hajduka iz Splita

Ivan Krstanović-Popo, duvnjak koji je svojevremeno branio i boje Posušja, je u zaostaloj utakmici HNL-a, koju su na Poljudu igrali Hajduk i Slaven (2:2), postigao oba gola za goste.

Tako je i s punih 38 godina i 29. utakmica protiv Hajduka došao do 16. gola protiv omiljenog suparnika.

U 65. minuti Goda je ubacio s lijeve strane na peterac, a ondje se najbolje snašao Ivan Krstanović, koji je iz prvog dodira s pet metara prevario domaću obranu i izjednačio na 1:1.

Četiri minute kasnije zabio je i drugi, još ljepši gol. Veteranski napadač je s više od 20 metara krasno pogodio za preokret pokraj nemoćnog Kalinića.

Krstanović je protiv Bilih postizao golove kao napadač Zagreba, Dinama, Rijeke, Zadra, Lokomotive i Slavena.

Ovako je nakon utakmice komentirao svoj čudesni niz protiv Hajduka:

“Svi mi govore da mi Hajduk leži. Za svaku se utakmicu isto pripremim. Svaka mi je utakmica ista, ali tako ispada da mi Hajduk najbolje leži. U svim klubovima gdje sam igrao zabijao sam Hajduku. Nema tajne, samo trebam loptu.”