Borac bolji od Posušja

HŠK Posušje doživjelo je još jedna poraz U Premier ligi Bosne i Hercegovine. Ovog puta bolji je bio FK Borac Banja Luka koji je pobjedio rezultatom 3:0. Iako rezultat sugerira da je Borac bio nadmoćan, Posušje je dobro pariralo domaćinu i na odmor otišlo s rezultatom 0:0. Tek je sredinom drugog dijela Borac poveo, pogotkom Lukića u 67. minuti.

Posušani su sve snage gurali u napad pa su banjalučani iskoristili još dvije kontre. Prvu Moraitis u 82. minuti za 2:0, a drugu Vusurović u prvoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 3:0.

Sljedeće kolo na Mokri dolac stiže drugoplasirana momčad prvenstva FK Tuzla city.

Posušje je trenutno pretposljednja momčad lige sa osvojenih 11 bodova.