Dario Pavković zabio za vrijedan bod na Pecari!

Susjedski derbi između NK Širokog Brijega i HŠK Posušja završio je bez pobjednika, treći put u ovoj sezoni.

Iako je Široki danas gotovo cijelu utakmicu održavao prednost od 1:0 do koje je došao pogotkom Vukoje u 33. minuti, Posušani se nisu predavali, a veliki bod im je donio Dario Pavković, rakitski Crouch. Dario je pogodak zabio u 88. minuti susreta i usrećio brojne Posušane koji su došli na Pecaru dati podršku svom klubu.

Podsjetimo, u prva dva susreta ove sezone, HŠK Posušje i NK Široki također su remizirali. Prvi put na Mokrom docu, 2:2, a drugi put, nešto prije mjesec dana kada je rezultat na Pecari bio jednak današnjem, 1:1.

Sljedeće kolo na Mokri dolac stiže FK Sloboda, a pobjedom bi se izabranici Tonija Karačića popeli na odlično 8. mjesto prvenstvene ljestvice.

Posušani imaju razloga za slavlje, a osobito Rakićani.