DINAMO JE VODEĆI U SKUPINI!!! Junak Atiemwen zabio 1. gol za 1. pobjedu i 1. mjesto u skupini Europske lige

U 3. kolu Europske lige Dinamo je na Maksimiru dočekao Wolfsberger te s igračem više slavio 1:0 i preuzeo vrh ljestvice.

U prvom poluvremenu Dinamo je imao terensku inicijativu no bez prilika pa jedino vrijedno spomena je crveni karton Wolfsbergerovog Tafernera u 45′ minuti. U drugom djelu Dinamo s igračem više traži pobjedu, a prvu veliku priliku stvaraju u 73′ minuti kada Ademijev udarac glavom sjajno brani golman gostiju.

Onda s klupe u 75′ minuti ulazi Atiemwen koji samo minutu nakon postiže gol za, ispostavilo se, konačnih 1:0 i veliko slavlje Hrvatskog prvaka. Treba istaknuti Dinamovu obranu koja je cijelu utakmicu Wolfsberger ostavila bez prilike te su u sve 3 utakmice EL, dakle 270 minuta bez primljenoga gola. Recimo još kako su obje ekipe nastupile jako oslabljene zbog virusa u momčadi, kod Dinama su najviše falili Livaković, Petković, Ivanušec itd.

U drugoj utakmici skupine Feyenoord s 3:1 pobijedio CSKA pa je sada na ljestvici nakon odigrana 3. kola vodeći Dinamo s 5 bodova, slijede Feyenoord i Wolfsberger s 4 dok je CSKA na dnu s 2 boda.