[FOTO] Pao je banjalučki Borac

U 4. kolu Premier lige BiH HŠK Posušje igralo je protiv aktualnog prvaka FC Borca iz Banjaluke.

U prvom poluvremenu nije bilo izglednijih prilika osim što se dalo primijetiti kako su Banjalučani igrali s igračem više, odnosno sucm Grbićem.

U 43. minuti susreta, Dominik Begić sjajno matira Nikolu Ćetkovića za 1-0 Posušja.
Nedugo zatim isključen je igrač Posušja, Tino Blaž Lauš. Dobio je drugi žuti karton iz razloga koji su poznati, danas iznimno lošem djelitelju pravde, Grbiću Zoranu iz Prijedora.

U drugom poluvremenu isključen je Đorđe Milojević u 67 minuti. Strašan start na našeg Ivana Bešlića. Sudac nije mogao ništa drugo nego pokazati izravni crveni karton.

U 80. minuti susreta, Boris Baćak napustio je teren zbog ozljede, a zamjenio ga je mladi Marko Galić.

Luka Begić je pred sam kraj susreta imao odličnu priliku ali je za malo bio neprecizan.

Domaći su mirno priveli utakmicu kraju i zabilježili prve bodove u Premier ligi BiH u sezoni 2021./2022.

Sljedeće kolo naši igraju protiv ekipe Tuzla City u Tuzli.

Više fotografija na našoj facebook stranici.

HŠK POSUŠJE: Baćak (od 79. Galić), Stipić, Krišto, Barišić, Lučić, Vranjić (od 71. Ilinković), Landeka, Lauš, Vukoja (od 58. L. Begić), Bešlić (od 71. Leko),  D. Begić (od 71. Blagojević)

FK BORAC: Ćetković, Jovanović, Ćorić, Begić (od 60. Vojnović), N. Dujaković (od 73. Molls), Subić, Vranješ, Meleg (od 73. Čavić), Milojević, Zakarić (od 60. Vušurović), Lukić (od 60. Moraitis)