GLAVININ 51. I DUMANČIĆEV PRVIJENAC ZA NOVU POJEDU POSUŠJA!

HŠK Posušje slavilo je rezultatom 2:1 na gostovanju u Mostaru kod Branitelja te tako ostalo na vodećoj poziciju 2. lige F-BiH jug.

Na jako lošem terenu naša momčad imala je zaostatak od 1:0, no već do poluvremena Jure Glavina je postigao svoj 51. pogodak u Posuškom dresu i izjednačio rezultat. U drugom poluvremenu Posušje je došlo do pobjede, svoj prvijenac za slavlje od 2:1 upisao je Slaven Dumančić.

Prvi pratitelj Klis također je osvojio 3 boda i tako ostao na samo bod zaostatka. Nakon 16. kola HŠK Posušje ima 41 bod dok je Klis na 40. Do kraja Sliškovićeve momke čeka još 10 utakmica, 10 finala za ulazak u viši rang.

Piše: Tomislav Lončar