Hrabro Posušje i Zrinjski podjelili bodove na Mokrom docu

U 7. kolu Premier lige BiH sastali su se HŠK Posušje i HŠK Zrinjski.

Prvo poluvrijeme završilo je 0-0, a izglednijih prilika s obje strane nije ni bilo. Vrijedno spomena je jedino što je glavni sudac Kaljanac Haris podijelio 3 žuta kartona, 2 za domaće i jedan za goste.

U drugom poluvremenu, u 51 minuti susreta Slavko Brekalo je dobio izravni crveni karton napravivši prekršaj nedaleko od svog gola. Slobodan udarac mostarci nisu iskoristili. Rezultat ostaje 0:0.

U 60. minuti izvrsna prilika za Posušje. Landeka je uposlio Blagojevića koji se slabo snalazi u šesnaestercu iako je prilka obećavala.

63. minuta, sjajan šut Tomislava Barišića odlazi tik uz vratnicu Luke Kukića.

Iako je Posušje bilo s igračem manje, na terenu se to nije primjećivalo.

U 75. minuti nepažljiv je bio Serdarušić i stvorio je najstrožu kaznu za Zrinjski. Međutim, neprecizan je bio Bilbija. Ostaje 0:0.

Zrinjski je do kraja susreta pokušavao ugroziti Galića, ali bezuspješno.

Odličan bod za Posušje s obzirom da je cijelo drugo poluvrijeme igralo s igračem manje.

U 8. kolu Posušje putuje u Prijedor na noge Rudaru.

Ostatak slika pogledajte na našoj Facebook stranici.