Hrvatska slavila protiv Švedske 2:1

Hrvatska nogometna reprezentacija večeras je na Maksimiru pobjedila reprezentaciju Švedske rezultatom 2:1. Povela je Hrvatska u 31. minuti pogodtkom Nikole Vlašića koji se sjajno snašao u šesnaestercu gostiju.

Taj pogodak pokazao je Hrvatsku dominaciju u 1. poluvremenu. U drugom poluvremenu Hrvatska igra nešto slabije, a Švedska preuzima inicijativu te zabija preko Berga u 66. minuti. Iako je Švedska u ovom dijelu utakmice dominirala u 81. minuti ukazuje se Kramarić i postavlja konačnih 2:1.

Sljedeća utakmica je ponovno na Maksimiru u srijedu protiv Francuske.

Podsjetimo, danas je Hrvatsku pratio i dobar dio Posušana koji su uspjeli doći među sretnike koji će imati ulaznicu.