HŠK Posušje donosi bod iz Trebinja

U okviru 6. kola M:Tel Premijer lige BiH, HŠK Posušje gostvao je u Trebinju gdje ga je ugostio FK Leotar. Ovo je bila zaostala utakmica Premijer lige jer su domaćini tražili odgodu zbog hospitalizacije većine igrača.

Posušje od samog početka pokazuje odličnu igru uz veći posjed lopte i nekoliko udaraca prema domaćem vrataru. U 23 minuti terensku nadmoć potvrđuje Lauš. Posušje vodi 1-0. Nedugo zatim, u 32. minuti pogađa Luka Begić koji se ovim pogotkom ozbiljno nametnuo treneru Ćoriću. Naime, Luka je i protiv Borca pokazao u samo nekoliko minuta igre da se radi o odlčnom pojačanju za plavo-bijele.

Na samom početku 2. poluvremena, u 47. minuti, Sekulović vraća Leotar u igru te smanjuje rezultat na 1-2.

U 56. Zec pogađa za 2:2 i potpuni povratak Leotara u igru.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Ostaje žal zbog 3 boda, ali da je netko prije utakmice ponudio ovaj rezultat, vjerojatno bi ga objeručke prihvatili.

Posušje je trenutno na 10. mjestu s osvojena 4 boda.

Sljedeće kolo na Mokri dolac stiže HŠK Zrinjski iz Mostara.