HŠK Posušje pregazilo Kamešnicu

Nogometaši HŠK Posušje nastavili su sa sjajnim igrama u Drugoj ligi FBiH – Jug, deklasiravši u okviru 3. kola ekipu Kamešnice sa 1:5.

Seriju golova otvorio je Dominik Begić u 13. minuti. Zatim Glavina pogađa na asistenciju Begića u 36. za 2:0 da bi Čeko smanjio na 1:2. Da “plavo-bijeli” na odmor odu kudikamo mirniji pobrinuo se svojim drugim danas, a petim golom u prvenstvu, D. Begić u 44. minuti utakmice.

Do kraja utakmice još dva puta mrežu gostiju pogađa Glavina te je tako kompletirao hat-trick pogocima u 60. i 66. minuti.

Tako su nogometaši Posušja ostvarili treću uzastopnu pobjedu. Sljedeće kolo su slobodni, a u petom kolu ugostit će HNK Slogu Uskoplje.