LIVERPOOL IZBACIO BAYERN, POZNATI SVI ČETVRTFINALISTI LIGE PRVAKA!

Ovog tjedna odigrana su preostala četiri susreta osmine finala LP. Liverpool lakše od očekivanog prošao Bayern s 3:1, vidjeli smo razigrani Man.City te fantastične predstave C. Ronalda i Messija.

Nakon 0:0 u Engleskoj, Bayern kod kuće nije bio pravi. Liverpool je poveo golom Manea u 26′ minuti, nakon toga je Matip zabio u vlastitu mrežu i vratio Nijemce u igru. Na poluvrijeme se otišlo s 1:1, no nisu uspjeli domaći preokrenuti. Kada je Van Dijk u 69′ postigao gol za 2:1 bilo je jasno da je priči kraj, do kraja je Mane još jednim golom postavio konačnih 3:1.

Već spomenuti čudesni Messi i C.Ronaldo svoje su vještine pokazali na susretima Barcelona-Lyon 5:1 (prva utakmica 0:0), te Juventus-Atl.Madrid 3:0 (prva utakmica 0:2). Messi je za Barcu upisao 2 gola i 2 asistencije dok je C. Ronaldo za Juve postigao sva 3 pogotka i kreirao veliki preokret. U preostaloj utakmici City je do vrha napunio mrežu Schalkea, pobijedio je 7:0 i tako potvrdio već stečenu prednost u gostima od 3:2.

Tako će se u petak u ždrijebu naći čak 4 Engleska kluba (Man.City, Man.Utd, Liverpool, Tottenham) te Barcelona, Juventus, Ajax i Porto.

Piše: Tomislav Lončar