Na krilima sjanog Borisa Baćka “Adeo Sport Paradise Posušje” došao do finala malonogometnog turnira “Sv. Ilija” Tihaljina

Sinoć su odigrane polufinalne utakmice malonogometnog turnira “Sv. Ilija” Tihaljina.

U prvoj utakmici snage su odmjerili Ružići i Mješanci.  Mješanci dolaze u vodstvo preko Ivana Grbešića koji pogađa mrežu Petra Bracića i daje Mješancima vjetar u leđa. Zatim Andrija Bracić zabija za 1:1 i s tim rezultatom se završava prvo poluvrijeme. U drugom poluvremenu Ružići dolaze u vodstvo, Andrija Bracić ponovno trese mrežu Tomislava Brkića. Nakon toga sjajni Josip Bošnjak zabija 2 pogotka i okreće utakmicu na drugu stranu 3:2 za Mješance. Onda slijedi potpuni preokret Ružića, Ivan Logara (3), Marko Žulj (1) i Ivan Bandić (1) zabijaju 5 pogodaka i vode Ružiće u Veliko Finale!

Druga polufinalna utakmica bila je napeta do samog kraja! Vila Bili Komarna i Adeo Sport Paradise Posušje pokazali su zašto se nalaze među 4 najbolje ekipe na turniru. Vila Bili Komarnu ponovno su predvodili sjajni Mateo Kozarić i Ante Babić. Na drugoj strani Petar Kljenak i sjajni golman koji je ponovno zablistao Boris Baćak držali su konce u rukama, a na susretu su pala ipak samo 3 pogotka. Završilo je 2:1 za Adeo Sport Paradise.

Raspored za nedjelju 14.07. (Finale)

20:00 Revijalna utakmica Veterana Tihaljina
21:00 Mješanci : Vila Bili Komarna (Utakmica za treće mjesto)
22:00 Ružići : Adeo Sport Paradise Posušje (Finale)

Udruga Mladih Tihaljina sve Vas poziva na završnu večer 2. Malonogometnog Turnira Sv. Ilija Tihaljina 2019. Velika fešta, tamburaši, vatromet i bogat izbor hrane i pića! Dođite i uživajte u dobroj zabavi i sjajnom nogometu!