NAJJAČI MEČ PRIPAO MAN.CITYJU! LYON ŠOKIRAO JUVENTUS!

Fantastičan susret u Madridu odigrali su Real i Man.City, nešto bolje su se snašli gosti koji su i slavili s 2:1. Lyon priredio veliko iznenađenje te pobijedio Juventus s 1:0.

Večerašnjim utakmicama između Reala i Man.Cityja te Lyona i Juventusa kompletirani su svi prvi susreti osmine finala Lige prvaka te nam uskoro slijede zanimljivi uzvrati.

Dvoboj Reala i Man.Cityja dobio je epitet najzanimljivijeg para uoči susreta što je i opravdao u ovoj prvoj utakmici. Zanimljiv susret s nekoliko prilika s obje strane gledali smo u prvom djelu dok su se u drugom krenule tresti mreže. Poveo je Real preko Isca u 60′ minuti iako nije bio dominantan na terenu, no nakon toga City prelazi u dimenziju više te do kraja susreta uspijeva preokrenuti na 2:1. Prvo je zabio Jesus u 78′ a onda i De Bruyne u 83′ iz penala. Da bi stvar bila gora za Kraljeve a Građanima još više olakšala uzvrat, Realov kapetan Ramos je u završnici dobio i crveni karton te neće moći pomoći ekipi da u gostima pokuša nadoknaditi ovaj čini se veliki zaostatak.

Za razliku od prvog para ovaj susret između Lyona i Juventusa činio se kao da je Juventus najizraženiji favorit za četvrtfinale od svih ali utakmica koja se odigrala večeras nije ni blizu toga stanja. Lyon je odigrao odlično, borbeno i uspio iznenaditi Juventus koji je pružio jako blijedu predstavu. Na kraju su pogotkom Tousarta u 33′ minuti domaćini pobijedili 1:0. S obzirom na prikazano možemo reći da je Juve dobro i prošao te je sve ostalo otvoreno za uzvrat u Torinu.