Odličan bod za Posušje u Gabeli

Novi glavni trener HŠK Posušje, Goran Granić uspješno je debitirao na klupi plavo-bijelih osvojivši bod u gostima protiv FK Veleža. Velež je domaću utakmicu igrao u Gabeli zbog rekonstrukcije terena u Vrapčićima.

Konačan rezultat utakmice završio je 1:1, a svim objektivnim promatračima je jasno zašto Posušje može žaliti za cijelim plijenom. Tijekom cijele utakmice bili su bolja ekipa i trebali su pobjediti.

Posušje je do vodstva došlo u 12. minuti golom Jovića, a mostarci su izjednačili u 27. minuti eurogolom Halilovića. Tijekom utakmice bilo je i uspješnih prilika za Velež ali treba istaknuti odlično raspoloženog vratara Kukića. S druge strane, Posušani su imali dvije grede i Velež je uz puno sreće došao do boda.

Posušje u sljedećem kolu dočekuje FK Tuzla City.