Ove nedjelje održana je 2. Posuška biciklijada, u organizaciji Biciklističkog kluba Posušje, a u sklopu manifestacije Posuško lito. Događaj je i ovoga puta okupio velik broj zaljubljenika u bicikliranje i prirodu, kako članova domaćeg Biciklističkog kluba Posušje, tako i gostiju iz prijateljskih klubova.
Start biciklijade bio je u 10:30 sati na Trgu hrvatskih branitelja u Posušju. Vožnja je imala isključivo rekreativni, a ne natjecateljski karakter, s ciljem uživanja u druženju i prirodnim ljepotama. Ruta je vodila preko Sopča, kroz Tribistovo, a završila na Vučipolju.
Tijekom cijele dionice sudionici su imali osigurano hladno piće, a na cilju ih je dočekao zajednički ručak. Biciklijada je bila duga 32 kilometra, uz ukupni uspon od 550 metara, što ju je učinilo izazovnom, ali i ugodnom za sve generacije rekreativnih biciklista.