Pobjede Zrinjskog i Posušja protiv hrvatskih trećeligaša

Nogometaši Zrinjskog i Posušja upisali su pobjede u prvim pripremnim utakmicama tijekom zimskih priprema.

Zrinjski je u Sportskom centru u Međugorju s 2:1 svladao hrvatskog trećeligaša NK Neretvanac iz Opuzena.

Neretvanac je poveo preko Patrika Bošnjaka u 25. minuti, a navedeni igrač je inače član Zrinjskog na posudbi u opuzenskom klubu.

Mostarci su izjednačili u 38. minuti, kada je pogodio Matej Šakota, a konačan rezultat postavio je Karlo Kamenar u 60. minuti.Zrinjski je igrao u sastavu: Čondrić (30′ Soldo), Ćorluka, Marić, Barišić, Bekić, Savić, Bašić, Šakota, Bilbija, Jukić, Hadžić; Drugo poluvrijeme: Soldo (60′ Kukić), Magdić, Marić, Jakovljević, Malekinušić, Kamenar, Janković, Bojo, Juranović, Šipovac, Sabljić (68′ Prskalo)

Posušje je na svom Mokrom Docu dočekalo hrvatskog trećeligaša NK Kamen Podbalje te je slavilo s visokih 4:0.

Strijelci za Posušane bili su Dario Pavković u 28. minuti, Anes Mašić u 44, Leo Janković u 52. te Nikola Leko iz jedanaesterca u 78. minuti.