Policijski službenici Policijske uprave Prijedor uhitili su jučer osobu inicijala S.S. iz Prijedora zbog sumnje da je počinila kaznena djela „Neovlaštena proizvodnja i promet opojnih droga“ te „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja ili eksplozivnih tvari“.
Kako je priopćeno iz policije, kod osumnjičenog je pronađena zelena biljna tvar koja svojim izgledom asocira na marihuanu, ukupne bruto mase 374 grama, kao i dvije puške te 41 metak različitog kalibra.
Prethodno je kod druge osobe iz Prijedora oduzeta zelena biljna tvar koja također asocira na marihuanu, ovog puta u količini od 9 grama.
Policija navodi da je u tijeku kompletiranje predmeta, nakon čega će Okružnom javnom tužiteljstvu Prijedor biti dostavljeno izvješće protiv osumnjičenog S.S. za navedena kaznena djela.
Posušje.info

