Poskocima osam medalja i treće ekipno mjesto na Fojnica OPEN-u

Međunarodni taekwondo turnir 25. Fojnica open 2023. na kojem je nastupilo više od 230 natjecatelja iz Hrvatske, Crne Gore i BiH, TKD klubu Poskok Posušje donio je ukupno osam medalja.

Posuški taekwondo klub “Poskok” nastupio je sa šest natjecatelja u dvije discipline gdje su osvojili ukupno 8 medalja: četiri zlata, tri srebra jednu broncu i jedan pehar.

Tako su u sportskoj borbi zlato osvojili Anamarija Miličević, Šimun Topić, Slavko Ramljak i Ana Galić. Srebro je u sportskoj borbi osvojila Petra Lončar, broncu  Boris Gavrić.

U disciplini Kick srebrenu medalju su osvojili Slavko Lončar i Petra Lončar.

Također, TKD klub Poskok iz Posušja je osvojio treće ekipno mjesto u konkurenciji kadetkinja. Natjecatelje je na natjecanje vodio trener Karlo Galić u pratnji roditelja, priopćeno je iz TKD kluba Poskok Posušje.