Posušje izgubilo od Sarajeva 2:0

Pred više od 3000 Posušanki i Posušana vratila se Premier liga na Mokri dolac. U odličnoj atmosferi igrao se lijep nogomet bez nekih izglednijih prilika i za jednu i drugu momčad u prvom dijelu.

U 39. minuti najbolje se u 16 metara snašao gostujući napadač Boris Smiljanić i doveo Bordo ekipu u vodstvo.

Pred sam kraj prvog poluvremena lijepo je za domaće pucao Lauš ali odlično brani, danas raspoloženi Belmin Dizdarević.

U drugo poluvrijeme Posušje je ušlo s nekoliko prilika ali odlično danas brani gostujući vratar. U 72. minuti nespretna reakcija Ljubića i konačnih 0:2 za Sarajevo.

Posušje je danas pružilo odličnu partiju ali jednostavno nije bilo sreće.

U sljedećem kolu Posušje ide na noge Željezničaru.

POSUŠJE: Baćak, T. Barišić, Brekalo, J. Barišić, Lučić, Landeka, Vranjić (od 70. Ilinković), Leko (od 60. Vukoja), Lauš (od 80. Glavina9, Bešlić (od 60. Ljubić), D. Begić (od 70. Verunica)

SARAJEVO: Dizdarević, Šabanović, Kurdić (od 75. Dervišagić), Dupovac, Pidro, Đokanović, Sušić, Bodul, Bagarić (od 63. Varešanović), Fanimo (od 63. Trako), Cmiljanić (od 56. Palić)