POSUŠJU BOD NA KATASTROFALNOM TERENU U GRUDAMA!

Nogometaši HŠK Posušje remijem su otvorili drugi dio sezone u Drugoj ligi FBiH-Jug.

U susjedskom derbiju na Elića Luci bodove su podjelili s Grudama.

U prvom dijelu publika nije mogla uživati u dobrom nogometu, a jedan od uzroka svakako je vrlo loš teren. Bilo je puno pogrešaka s jedne i s druge strane, bez velikih prilika za gol. Zato smo u drugom poluvremenu vidjeli pravu golijadu. Prvo je domaćin u samo tri minute došao do velikog vodstva od 2:0, da bi Posušje autogolom Ćorluke i Mile Galića vratilo rezultatsku neizvjesnost. Ipak, do kraja se rezultat nije mijenjao. Budući da su prvi pratitelji Tomislav i Klis također remizirali, Posušje je na vrhu ostalo s istom bodovnom prednosti. Teren u Grudama sličio je na neku livadu i nije dozvoljavao  igru te je naša momčad imala velikih problema u kontroli lopte.

Sljedeći vikend je nova prilika za iskupljenje navijačima, kada na Mokri Dolac stiže HNK Neum.

Ovim putem se  klub zahvaljuje  svim navijačima na podršci!