Rebić u nevjerici hvatao suca za glavu

Milan je na San Siru izgubio od Spezije 2:1 u 22. kolu Serie A i tako omogućio priliku Interu za bijeg na pet bodova prednosti na prvome mjestu.

U posljednjim minutama odvijala se velika drama u Milanu, a u cijeloj situaciji se bolje snašla Spezia koja je pogotkom Emanuelea Gyasija u 95. minuti odnijela pobjedu.

Nesuđeni junak domaćina je hrvatski ofenzivac Ante Rebić, koji je u igru ušao u 84. minuti umjesto Rafaela Leaoa. Igrala se 92. minuta kada je Rebić asistirao Junioru Messiasu za 2:1 Milana, međutim, sudac Serra nije priznao taj pogodak. Rebić je uspio pobjeći pratnji i gurnuti loptu prema Messiasu da bi ga istog trena protivnički igrač srušio na travnjak prekršajem.

Sudac Serra poništio je pogodak jer je svirao prekršaj za Milan, koji je umjesto pogotka dobio – slobodan udarac.

Rebić je, jasno, poludio na ovu odluku i sucu se unio u lice, no na kraju ga je prijateljski uhvatio za glavu, nakon čega se sudac njemu, ali i ostalim igračima Milana, ispričao s podignutim rukama.

Dvije minute nakon toga šokirani Milan primio je pogodak kojim je ostao i bez boda.

Mediji u Italiji pišu i da se sudac nakon utakmice još jednom ispričao igračima Milana kojima to, vjerujemo, sada ne znači mnogo.