Slavlje Širokog Brijega: Nogometašice Intera pokleknule u drugom dijelu

U okviru 2. kola Prve lige BiH za žene, nogometašice ŽNK Inter iz Posušja izgubile su od ŽNK Široki Brijeg s 4:1, priopćeno je iz ŽNK Inter.

Gostujuće nogometašice su odigrale odlično prvo poluvrijeme, u kojem su imale nekoliko prilika i pogođenih vratnica, ali u nastavku utakmice im je ponestalo snage i svježine za nešto više.

Posušanke su prve došle u vodstvo u 28. minuti, a strijelac je bila Katarina Ljubić, upravo bivša nogometašica Širokog Brijega koja je ovo ljeto došla u Posušje kao veliko pojačanje. A da će tako biti, pokazala je već u prva dva kola s isto toliko postignutih golova.

U drugom dijelu fizičke spremnije nogometašice Širokog Brijega na svježinu privode utakmicu u svoju korist. Pobjedu im donose Nikolina Čerkez (52.), Maja Soldo (67.) i Slavica Glavota (78.).

U idućem kolu Inter je domaćin sarajevskom Respektu, dok će Širokobriježanke na gostovanje u Ssrajevo kod istoimene ekipe.