[TAEKWONDO]Posuški Poskoci uspješni na kupu Marjana 2019.

U subotu 23.11.2019. u Splitu održao se međunarodni taekwondo turnir “Kup Marjana 2019”. Na turniru je nastupilo oko 300 natjecatelja iz Hrvatske i BiH. Taekwondo klub “POSKOK” iz Posušja je nastupio sa 3 natjecatelja koji su se izborili za dvije medalje.
Zlatnu medalju je osvojila juniorka do 68 kilograma Sara Grubišić a srebrenu njezin mlađi brat David Grubišić u kategoriji mlađih kadeta do 51 kilogram. U kategoriji mlađih kadetkinja do 43 kilograma nastupila je Lucija Miličević koja se unatoč jednoj pobjedi ovaj put nije izborila za medalju jer je u drugom kolu izgubila u tvrdoj borbi od prvakinje turnira.
Posuški “poskoci” na ovaj turnir išli su u pratnji trenera Petra Bobana.
Sljedeći vikend klub nastupa u Tomislavgradu na Prvenstvu Herceg Bosne gdje će nastupiti oko 40 članova kluba.

Rezultati:

Lucija Milicevic; 6:5 Zaprešić/2:3 Gacka Otočac – NASTUP
David Grubišić; 7:0 Juraj Dalmatinac Split/3:2 Zaprešić/4:11 Susedgrad Sokol Zagreb – SREBRO
Sara Grubišić: 12:7 Marjan Split – ZLATO