Težak poraz Posušja u Prijedoru

HŠK Posušje je doživjelo težak poraz u Prijedoru protiv FK Rudara. Utakmica je završila rezultatom 3:0 za domaće. Iako smo se nadali, nakon velikog bod protiv Zrinjskog, kako bi u Prijedoru mogli otkinuti još jedan bod ili čak ponijeti puni plijen, to se ipak nije dogodilo. Već u 10 minuti susreta za domaće je bio precizan Jusupović.

Iako je Posušje do kraja prvog dijela imalo neke prilike, Bešlić i Vukoja nisu bili precizni. U drugom dijelu na samom početku Rudar povećava prednost na 2:0. Zabio je kapetan Pekija.

U 67. minuti Leko je dobio 2. žuti karton te domaćima olakšao nastavak utakmice koji su prednost igrača više iskoristili u 83. minuti. Konačan rezultat, 3:0, postavio je Amoah.

Posušje je trenutno pretposljednja momčad prvenstva nakon odigranih 8 kola.

Sljedeće kolo dolazi nam posljednja momčad prvenstva, FK Radnik iz Bijeljine.