VIDEO Đoković “poludio” i razbio reket tijekom meča

As njemačkog tenisača u trećem setu potpuno je izbacila Novaka iz takta koji je od ‘ludila’ slomio reket.

Nakon što je riješio sve svoje protivnike do sada na Australian Openu, Novak Đoković je započeo četvrtfinalni meč protiv Nijemca Alexandera Zvereva.

To je prvo ‘pravo ime’ protiv kojeg se Novak bori na ovome turniru, a sada je izgubio prvi set u tie breaku.

Drugi je set dobio bez problema 6:2, a u trećem je loše krenuo i ubrzo gubio 3:0. Đoković je potom uzeo svoj servis pa imao i ‘break priliku’ na 3:1, ali Zverev je pogodio ‘inside-out’ forhend i ostavio Novaka bez teksta, a ubrzo je popucao po šavovima.

As njemačkog tenisača u sljedećem poenu potpuno je izbacila Novaka iz takta koji je od ‘ludila’ slomio reket.  Ipak, do kraja se i Novak ‘trgnuo’ pa do kraja seta nije izgubio servis, a Zverevu je uzeo dva i set zaključio sa 6:4.

Novak Đoković je na kraju i pobijedio Nijemca Alexandera Zvereva sa 6-7(6), 6-2, 6-4, 7-6(6) i plasirao se u polufinalu gdje ne bi trebao imati težak posao budući da ga tamo čeka kvalifikant Aslan Karacev.