(VIDEO) Luka Modrić zabio golčinu!

Real Madrid na svom Santiago Bernabeu u 8. kolu španjolske La Lige ugostio je Granadu te je pobijedio s 4:2

Kraljevi su poveli već u 2. minuti golom Benzeme nakon sjajne asistencije Garetha Balea, a na 2:0 je u sudačkoj nadoknadi povisio Eden Hazard svojim prvijencem u dresu Real Madrida. Možda su navijači dugo čekali na ovaj pogodak, ali se to čekanje isplatilo jer je Belgijanac postigao stvarno lijep pogodak.

U drugom poluvremenu, točnije u 61. minuti, djelovalo je kako je Real rutinski riješio ovaj meč kada je Luka Modrić fantastično zabio za 3:0. Bio je to također prvijenac hrvatskog kapetana u ovoj sezoni.

No, Granada se nije predavala već je u 69′ preko Marchisa iz penala smanjila na 3:1, a za 3:2 u 77. minuti pogađa Duarte.

No, pitanje pobjednika rješava James Rodriguez u sudačkoj nadoknadi također svojim prvim pogotkom u sezoni za konačnih 4:2.