Visok poraz Posušja na Barama

U okviru 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, Posušje je izgubilo od Zrinjskog rezultatom 5:0. Utakmica se igrala na čitlučkim Barama jer je stadion Zrinjskog u izgradnji novog terena.

Posušje je stajalo dosta dobro na terenu sve do prijelomnog trenutka utakmice kada je glavni sudac Musić u 37. minuti prestorgom odlukom isključio Franu Maglicu.

Već u 41. minuti Bilbija zabija za vodstvo Zrinjskog. Ovo je bio odličan dan za kapetana mostaraca koji je do kraja zabio još 2 pogodaka. Osim njega zabili su Ćorluka i Tićinović.

Sljedeći vikend u Posušju se igra susjedski derbi. Na Mokri dolac stiže ekipa NK Široki Brijeg.