Bernabeu se naklonio Luki Modriću!

Nogometaši Real Madrida pobijedili su na Bernabeu Espanyol s 3-1 u utakmici 25. kola španjolske Primere. Espanyol je poveo već u osmoj minuti, strijelac je bio Joselu, ali je Real dokraja poluvremena preokrenuo.

Najprije je Vinicius Junior u 22. minuti svojim 19. golom ove sezone poravnao na 1-1, a onda je Eder Militao doveo Real u vodstvo golom u 39. minuti. Konačan rezultat postavio je Marco Asensio u 93. minuti.

Luka Modrić je igrao do 72. minute i oduševio je navijače, koji su ga ovacijama ispratili s terena. ”Moja asistencija? To mi nije problem jer imam sreću da od Modrića mogu učiti na svakom treningu. Sretan sam što na ovaj način mogu pomoći momčadi. Gledam Modrića svaki dan na treningu kako koristi vanjski dio kopačke i učim od njega. Presretan sam što imam sreću upijati od takvog igrača”, rekao je Francuz Aurelien Tchouameni, koji je asistirao za drugi gol Reala.

Real je upisao 17. pobjedu od početka prvenstva i drugi je na ljestvici sa 56 bodova, odnosno šest manje od vodeće Barcelone, koja će ugostiti Athletic Bilbao. S druge strane, Espanyol je 13. na tablici sa 27 osvojenih bodova. U sljedećem kolu Primere nogometaše Reala čeka “klasik” protiv Barcelone.