Radić uoči Posušja: Očekujem veliku motivaciju s naše strane

Posljednje pojačanje momčadi s Pecare, napadač Dominik Radić, upisao je debi u dresu NK Široki Brijeg u derbiju protiv FK Sarajevo u 10. kolu Premijer lige.

Nova plava devetka u igru je ušla u 55. minuti zamijenivši suigrača u napadu Daniela Lukića.

Sretan sam što sam mogao debitirati i pomoći momčadi u tako važnoj utakmici kao što je derbi s FK Sarajevo. Utakmica je bila teška i dosta smo patili u igri, ali kroz borbu cijele momčadi na kraju smo nagrađeni bodom, istaknuo je Radić.

U sljedećem kolu na Pecaru stiže HŠK Posušje, a novi napadač Širokog Brijega u debiju pred domaćim navijačima trebao bi zaigrati od prve minute umjesto suspendiranog Daniela Lukića.

Iduća utakmica protiv Posušja nosi određenu draž. U pitanju je susjedski dvoboj, očekujem veliku motivaciju s naše strane. Želimo odigrati kvalitetnu utakmicu i na kraju s našim navijačima proslaviti pobjedu, poručio je novi napadač Širokog Brijega.

Utakmica na Pecari igra se u nedjelju, 18. rujna s početkom u 19:05 sati. Sudeći po dosadašnjim utakmicama dvaju klubova i nogometnoj euforiji koja vlada u zapadnoj Hercegovini, Pecara bi mogla biti najposjećeniji stadion u sljedećem kolu.