[VIDEO]Slaven Dumančić zabio dva gola iz kornera na istoj utakmici!

Slaven Dumančić, nogometaš HŠK Posušje, danas je napravio poseban podvig koji se ne viđa često na nogometnim terenima, prenosi portal posusje.net. Proslavio se jer je u istoj utakmici postigao dva pogotka izravno iz kornera…

U ogledu 20. kola Druge lige FBiH, Dumančić je u domaćoj pobjedi svog Posušja 5:2 protiv HNK Stolac oba pogotka zabio iz desnog kuta.

Oba puta Dumančić je uputio visoku loptu s puno rotacije pred suparnički gol. Vratar gostiju nije naučio lekciju nakon prvog gola, kada je lopta u 13. minuti ušla u gol, pa se isto dogodilo i sedam minuta kasnije.

Pogledajte Slavenovu majstoriju!

”Zar je opet to učinio? Čini se da jest! Ovako nešto nisam nikada vidio u vrlo dugoj karijeri igranja i gledanja nogometa’” – rekao je jedan od gledatelja na utakmici.

Umalo je Dumančić zabio i hat-trick iz kornera, ali lopta je otišla tik uz drugu vratnicu. Dodajmo kako je uspio i asistirati iz kornera za drugi gol.